25
  • aaa
  • image
  • Ogólne doradztwo podatkowe

Zapewniamy doradztwo w sprawach mających wpływ na codzienne interesy naszych klientów z różnych branż m.in. ochrony środowiska, gier hazardowych, usług finansowych, faramaceutycznej, budowlanej oraz rozwoju nieruchomości. Nasze usługi przede wszystkim obejmują zróżnicowane usługi w zakresie doradztwa, bez ograniczeń, w sprawach dotyczących podatku VAT, CIT, PIT, podatku akcyzowego, podatku od nieruchomości (podatki lokalne), od czynności cywilnoprawnych oraz opłat celnych i środowiskowych.

  • Ceny transferowe

Przygotowujemy dokumentację związaną z cenami transferowymi do celów podatkowych i zajmujemy się koordynacją procedur obowiązujących u klienta w związku ze wcześniejszym uzgodnieniem dokładnych warunków cenowych. Przygotowujemy dokumentację we współpracy z międzynarodowymi firmami holdingowymi oraz lokalnymi grupami korporacyjnymi celem umożliwienia im zaoferowania wyboru optymalnych metod ustalania cen transakcyjnych, a w przypadku powstania sporów podatkowych udzielamy pomocy w dopasowaniu cen transakcyjnych odpowiednio dla podmiotów zagranicznych. Weryfikujemy również umowy pod kątem ograniczenia ryzyka biznesowego.

  • Fuzje i przejęcia

Doradzamy przy fuzjach i przejęciach oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw, włączając w to analizy podatkowe due diligence, planowanie procesu optymalizacji podatków oraz pomoc w zakresie wdrożenia tego procesu. Proponujemy klientom efektywne procesy wspierające codzienne raporty na potrzeby podatków pośrednich, redukcję kosztów oraz właściwe postępowanie w odniesieniu do podatków pośrednich.

  • Spory podatkowe

Reprezentujemy naszych klientów we wszelkich sporach podatkawych. Zapewniamy pełny wachlarz pomocy prawnej w trakcie podatkowego audytu oraz kontroli podatkowej, w tym pomocy w kontaktach z organami podatkowymi i inspekcją podatkową na wszytskich etapach dochodzenia, w tym w postępowaniach przez sądami administracyjnymi.

  • Podatki lokalne

Oferujemy usługi od pomocy przy naliczaniu podatku od własności, kwalifikacji poszczególnych przedmiotów własności dla celów podatkowych, przeglądów podatkowych oraz wdrażania strategii optymalizacji podatkowej po negocjowanie i rozwiązywanie sporów z lokalnymi organami podatkowymi oraz doradztwo w zakresie przepisów prawnych.

Zapewniamy również usługi dotyczące zgodności VAT, CIT oraz PIT lub usługi dotyczące zgodności w księgowaniu włączając w to prowadzenie ksiąg zgodnie z postanowieniami Ustawy o Rachunkowości jak również, na prośbę klienta, zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Księgowania.

  • Inne

Zapewniamy łatwe do zrozumienia opinie, z wypunktowaniem potencjalnych oszczędności na podatkach oraz pomoc w zakresie usług księgowych.

Nasze usługi zapewniają klientom obsługę najwyższej jakości dopasowaną do indywidualnych potrzeb spółek.

Nasi specjaliści: